Streda 20.6.2018   oslavuje Valéria zajtra pozýva na pivo Alojz

6912 podnikov 

Tvoj pivný sprievodca Slovenskom
Napíš svoj názor
Diskusia o podnikoch a pití. A tiež názory a pripomienky k portálu KamNaPIVO.sk
Napíš svoj názor, sme zvedaví :-)

Diskusia a kniha návštev

http://www.kamnapivo.sk/diskusia/?page=115

Strana 115    
Lubos
Editor portálu
členom od 9.9.2003
661 komentárov
208 podnikov
26 fotiek
Re[7]: Www a rebricek
Vďaka za pripomienky, inšpiroval si nás, budeme nad vylepšením dumať :-))
Ozvi sa mi na mail (keď klikneš na meno): Ak si z Nitry radi by sme spolupracovali.
24.5.2004, 10:14
Fifo
Re[6]: Www a rebricek
Ok, necham to na vas.
21.5.2004, 14:12
Lubos
Editor portálu
členom od 9.9.2003
661 komentárov
208 podnikov
26 fotiek
Re[5]: Www a rebricek
OK budeme na top rebríček myslieť, len ako som už spomenul je to síce technicky jednoduché, ale z hľadiska hodnotenia podnikov dosť komplikovaná záležitosť (dôvody osobne na pive keď prídeš do Blavy :-)))
21.5.2004, 08:24
Fifo
Re[4]: Www a rebricek
Nevedel som, ze tam mate tolko podnikov, tak aspon polozku top 100 podnikov na Slovensku, proste nejaky rebricek. Ale ak je to tazke, tak nic.
21.5.2004, 07:19
Lubos
Editor portálu
členom od 9.9.2003
661 komentárov
208 podnikov
26 fotiek
Re[3]: Www a rebricek
Fifo ohľadne rebríčka skús sa jasnejšie vyjadriť, akosi nechápem Tvoje myšlienkové postupy a o čo Ti ide.

Náš princíp vychádza z jednoduchej základnej predstavy, že keď niekto niekde ide na pivo/dovolenku tak ide do nejakého mesta, okresu, regiónu, mestskej časti. Takže si prioritne zvolí danú oblasť a tam uvidí top podniky. Načo je komu vedieť ostatné podniky mimo regiónu? Len by to zbytočne ľudí rušilo otravovalo. Keď tam pôjde tak si daný región predsa zobrazí. Veď nemôžeš byť naraz v Nitre aj Blave? Takýto princíp uplatňujú všetky ubytovacie/reštauračné servery. V každom kraji (8) a veľkých mestách (3) hneď vidíš top podniky od 85% vyššie. Ak nevieš kde je Petržalka skús použiť mapu. V databáze máme už 1400 podnikov to by si ich xcel mať všetky na prvej stránke od BA po Čiernu/Tisou - totálny mišung, až po tom čo by si klikol by si sa dozvedel že jeden je v TN a druhý od neho 500km?
20.5.2004, 15:01
Lubos
Editor portálu
členom od 9.9.2003
661 komentárov
208 podnikov
26 fotiek
Re: JA CHCEM PIVO
Ahoj ku ktorému Peklu ten Tvoj komentár patrí??

Máme v dbáze 3 see:
http://www.knp.sk/search.php?quick=1&q=p eklo

editor
20.5.2004, 14:01
ožran
JA CHCEM PIVO
Navštevujem už peklo asi 10 rokov ale aby som videl konečne nejaké zmeny okrem výčapníkov tak to nie . Aspoň že pivo sa dá a aj tá kofola ujde ale hajzle sú vážne na riť.O dufam, že sa niečo zmení k lepšiemu ako napríklad s tími obrusmi vunku

Váž verný opilec...
20.5.2004, 09:13, Bratislava
Fifo
Re: Marek Laco
:) uprimne, chodim na vas portal niekolko krat za den a este som si nevsimol ziadnu reklamu, jedine na lavej strane Aqa pub, ale co uz.
20.5.2004, 06:13
Marek Laco
Vidim ze pojdem "bannerova slepota" nieco do seba ma :) Skus pozriet www.kamnapivo.sk uvodnu stranku, asi meter od monitora :o)

Rebricek: ano, treba zapracovat, popracovat...
20.5.2004, 00:07
Fifo
Re[2]: Www a rebricek
A z reklamy konkretne akej, ci mate nejaku vnutornu reklamu? Neviem, ci ma rozumies. Reklamu, ktoru si dali nejake podniky, alebo?

A ohladne toho rebricka. No nemyslim si, ze je to komplikovane, proste dat polozku top podniky na Slovensku a uvist tam nazvy podnikov a ich celkove hodnotenie. Nemusi sa robit na ne odkaz, kto chce nech sa tam preklika. Urcite ja, co som z Nitry sa nebudem pozerat, resp. preklikavat do kosickeho kraja, potom kazde mesto zvlast. Takto to budem mat vsetko po ruke, hned ukazane a uvidim, ze v Kosiciach je povedzme 30 podnikov, z toho 29 podnikov ma hodnotenie v rozpati od 30% do 70%, ale jeden ma 95%. Myslim, ze to je prehladnejsie, ako tukat na jednotlive kraje a okresy. Ja, co sa nevyznam v Blave, urcite nebudem tukat na Stare mesto, Nove mesto, petrzalka a neviem kde vsade, pritom ani neviem, kde je co, takto to mam 2v1.
19.5.2004, 17:06
    Strana 114 | Strana 115 | Strana 116 | Strana 117    
Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále