Sobota 20.1.2018   oslavuje Dalibor zajtra pozýva na pivo Vincent

6886 podnikov 

Tvoj pivný sprievodca Slovenskom

Diskusia a kniha návštev

http://www.kamnapivo.sk/diskusia/?page=121

Strana 121    
marek
Editor portálu
členom od 2.2.2002
191 komentárov
183 podnikov
1590 fotiek
Re: Boris
Nuz, zmeny a vylepsenia sa planuju a v case neurcitom sa zrealizuju :) Stay tuned!
2.10.2003, 08:42
Boris
Akosi ste na tejto stranke zaspali,hm?Ziadne novinky za taky dlhy cas,tusim sa tomu nema kto venovat....skoda,mohla to byt zaujimava stranka.
1.10.2003, 12:53
m.m.
Chcela by som varovať všetkých kúpania a piva chtivých Bratislavčanov.
Tí, čo sa v terajšom horúcom počasí chodia ochladiť ku čuňovským jazerám určite poznajú podnik s názvom Ranč pri zástavke 91tky. V sobotu 16.8. sme sa boli okúpať a pred tým sme sa tam zastavili. Celkom obstojná dvanástka za 30,- , vyzeralo to na pohodový podnik. Že niečo nebude v poriadku nás nenapadlo ani vtedy, keď nám čašník ponúkal kartóny cigariet rôznych značiek za výrazne ľudové ceny (Camelky 48.- a tak) a výrazne neistého pôvodu. Napriek tomu sme sa tam večer, po tom, čo sme sa zdržali na jazere rozhodli vrátiť a to bola osudová chyba. K podniku patrí aj malí outdoorový parket a diskotéka už bola v plnom prúde tak sme celý večer tancovali a popíjali pivko. Horšie bolo keď sme sa niekedy po štvrtej rozhodli ísť na prvý autobus, lebo nás prestalo baviť ako pofidérny „DJ“ do omrzenia omieľal dookola obľúbené pesničky svojich kamarátov. Keď sme ho na odchode míňali zahlásil do mikrofónu niečo ako „A teraz sa ideme všetci baviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiť!“ a kamarát sa dopustil toho zločinu, že na to zareagoval „ no my už asi nie“ , samozrejme jeho poznámka bola určená predovšetkým nám a nie „DJovi“ a už vôbec nie tomu hlavohruďovi, čo stál vedľa neho a tváril sa ako veľmi dôležitý vyhadzovač. Obaja to žiaľ asi počuli. Keď sme vyšli pred podnik, vyhadzovač nám bol samozrejme v pätách a hneď nám začal vulgárne nadávať. Na naše slušné ospravedlnenie (viem, že sme sa nemali za čo ospravedlňovať, ale nikto samozrejme nestojí o nakladačku od takého hĺbaveho svalnáča) zareagoval obligátnym „Drž piču!“, začal neuveriteľne funieť a môjmu cúvajúcemu kamrátovi, ktorý si dovolil utrúsiť tú nešťastnú poznámku vrazil päsťou do tváre a zrazil ho k zemi. Ten sa našťastie rýchlo stihol pozviechať a vyhnúť sa tak dokopaniu vyhadzovačovými okovanými topánkami a rýchlo začal cúvať do poľa, kde už sa predtým útekom zachraňoval iný kamarát. Aj tá jedna rana dobre trénovaného chlapíka žiaľ stačila k tomu aby dnes ležal v nemocnici s vyrazenými zubmi a zlomenou sánkou. Poleží si tam ešte týždeň a potom bude ešte ďalšie tri týždne chodiť zo zadrôtovanými ústami, fakt krásny záver leta.
Ani tento úspech však dotyčného primitíva neuspokojil a tak sa obrátil k okraju cesty, kde stál môj priateľ, ktorý s celou vecou nemal absolútne nič spoločné, len proste patril ku partii. „Vyhadzovač“ ho samozrejme tiež hneď zrazil k zemi. Keď sa napriahol, že ležiaceho kopne pristúpila som k nemu a  zareagovala : „Nechaj ho!“ Chlapík by si bol s gustom udrel aj do dievčaťa, ale v tom okamihu našťastie zasiahol jeho „gentlemanský“ spoločník, ktorému síce bolo úplne jedno, že jeho kamarát bije tých, ktorí mu celú noc prispievali na výplatu bez toho, aby vôbec vedeli, čím si tie rany zaslúžili , ale asi bol odporcom násilia na ženách. Našťastie pre mňa, lebo keď „vyhadzovačov“ jediný úder zlomil sánku 90 kilovému chlapovi, nechcem vedieť, aké následky by spôsobil mne.
Po kamarátovom zásahu obidvaja so smiechom odišli pokračovať v zábave. My sme v tej našej mohli pokračovať tak akurát v taxíku cestou na Kramáre.
Preto vyzývam všetkých kúpaniachtivých Bratislavčanov, keby náhodou dostali v Čunove chuť na pivo, nech si ho radšej donesú v prenosnej chladničke. Alebo sa odvezú pár zástavok do Rusoviec.V každom prípade sa vyhýbajte pajzlu s honosným názvom reštaurácia Ranč, lebo je dosť možné, že sa len tak skoro zasa kúpať nebudete.
M.M.
PS: Vždy som si myslela, že slovo význam slova „vyhadzovač“ je „ten, kto vyhadzuje hostí z podniku“, väčšinou keď spôsobujú nejaké problémy. Aký malo však zmysel prenasledovať zákazníka, ktorý sa celý večer slušne bavil, spravil celkom slušnú tržbu a slušne a sám od seba odišiel až na cestu pred krčmou a ukojiť si tam na ňom svoje sadistické chúťky, to naozaj neviem . Čo však viem je to, že do „reštaurácie“ Ranč už nikdy v živote nevkročím a dúfam, že ani vy.
17.8.2003, 19:50
Martin
Hladam pípu
Neviete, kde by sa dala pozicat pípa? (za poplatok) Dá sa skladovať pivo v 30L sude pri terajšej izbovej teplote? A hlavne dá sa po dvoch týždňoch takéhoto skladovania ešte piť? Dakujem za odpovede.
7.8.2003, 12:19
Boris
:-)
Len zmapovaniu PP akosi chyba:-))))))
16.7.2003, 12:50
miso
Re: Vy....
KRAVO
3.6.2003, 13:23
miso
Re: Vy....
zasa si nemysli ze vy mate vynimocne pivo. Stalo sa mi nieco podobne s vasim pivom.
3.6.2003, 13:20
Ivan
Pivo na akcie
Neviete kde sa da v BA kupit sud piva, a tym , ze VAm pozicaju aj pipu, za vyhodne ceny ?
2.6.2003, 10:34
Dzuso
Trnavska 13
vsetkym milovnikom piva odporucam akciu trnavska 13,tento rok konanu tusim 14.6.03,jedna sa o pivno-turisticky pochod,uz som sa par rocnikov zucastnil a mavam z tejto akcie vzdy dobre pocity.
29.5.2003, 21:20, TT
Lubo
Kde v BA najlepsie capovane pivo do party sudkov
Doteraz som capoval do party sudkov (5l) iba v Kon-rade, kde maju Corgona, Martiner a Topvar. mate s tymto skusenosti, ake ine ponuky su este v BA, Alebo este lepsie 25 l sudky?

Dik

Lubo
27.5.2003, 10:49
    Strana 120 | Strana 121 | Strana 122 | Strana 123    
Napíš svoj názor
Diskusia o podnikoch a pití. A tiež názory a pripomienky k portálu KamNaPIVO.sk
Napíš svoj názor, sme zvedaví :-)
Výčapy na pivo
TERMO pohár
Alkohol testery
Pivné poháre
Knihy o pive
Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále