Štvrtok 5.8.2021   oslavuje Hortenzia zajtra pozýva na pivo Jozefína

6973 podnikov 

Zápočet v pití piva

http://www.kamnapivo.sk/univerzita/zapocet.html

 
Po teoretickom zvládnutí preberanej látky v predpísanom rozsahu sa pristupuje k praktickej skúške. Interný doktorant Ing. Ožran Budweiserovič z Katedry aplikovanej chlastatiky je naslovovzatý odborník.Tak to to je zápočet z piva. Počúvajte ma študentovia, skúšam autenticky po viacerých pivách. Takže to je úplne na úrovni. Naozaj. Pivo mám ja rád. Vždy sa ho rád napijem. Je to proste úžasný nápoj. Neveríš mi? Veď mi je teraz tak veselo. Haha. Trocha sa mi krúti hlava, ale je to v pohode.
Ja pivo pijem už odpradávna. Nepamätám sa naozaj kedy sa to začalo. Ale už to bez neho to už asi nejde. Výnimočné, chladné, penivé, zlatistej farby, lahodné, povzbudzujúce, právom uznávané a liečivé: to je moje pivo. Záleží samozrejme aj na značkách. Každý má rád tú svoju, niektoré nie a iné áno. Veď máme na výber, nééé. Pohoda. Byť tak politikom tak aspoň budem subvenciovať cenu piva, aby bolo pre obyvaťeľstvo lacnejšie. A mal by u mňa podporu.Ták. A bude. Je to zábava.
Len vidím na vás troška dvojmo. Alé nevadí. Hlavne že je pohoda. Horšie je len potom sa sústrediť na prácu. Šak čo už. Hneváte sa na mňa? Nehnevajte. Pivo nalejte. Dobre že je tu. Česť tomu kto to vymyslel. Ani asi nevedel akú službu nám spravil. Veru. Choďte domov, všetci ste spravili, stretneme sa nabudúce a napijeme sa. Nazdravíčko!
naspet do univerzity
NASPÄT DO UNIVERZITY
PIVÁRSKA UNIVERZITA BRATISLAVA


Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále